İnsan Kaynakları

Lupamat’ın insan kaynakları politikası, yetkinliği ve becerisi yeterli olan doğru adayı, doğru pozisyonda değerlendirme temeli üzerine kuruludur. Bu noktada, insan kaynakları departmanındaki uzman personellerimiz, adaylarımızı gerekli mülakatlara ve ölçümlere tabi tutup değerlendirerek pozisyon ve nitelik noktasındaki yeterliliklerini test eder. Lupamat için istihdam ve çalışan personel seçimi noktasındaki bir diğer önemli kriter de uyumluluk ve nitelikli insan olmaktır. Mülakatları geçip çalışma hayatını Lupamat bünyesinde sürdürecek olan bir adayın teknik yetkinliklerinin yanında, Lupamat kurumsal kültürüne uyumlu olması ve insani nosyonlarının da donanımları kadar gelişkin olması çok önemlidir.

Bunlara ek olarak hızla değişen günümüz dünyasında güncelliğini koruyabilen, teknolojik gelişmelere uyum gösterebilen, yenilikçi ve sürekli daha iyiyi hedefleyen bir felsefeyle hareket eden kişiler, Lupamat İnsan Kaynakları Politikası’na uyumluluk açısından her zaman bir adım önde olacaktır.

Lupamat’ın İnsan Kaynakları Politikası'nın bir diğer önemli yönü de gençlere ve genç istihdamına verdiği değerde saklıdır. Yeni mezun veya mesleki lise yetkinliğindeki gençler, istihdam edilmeleri halinde, Lupamat bünyesindeki uzman ve tecrübeli personellerle kurulan ilişki dahilinde eğitilir ve geleceğin ustaları olacakları genç personellere ilk günden hissettirilir.

Lupamat, artan pazar payı ve müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak genişleyen organizasyon yapısını, kaliteli insan kaynağı ve yeni istihdamlarla büyütmeye devam ediyor.

Dönemsel olarak gerçekleştirilen işe alımlar duyurularla ilan edilmektedir. İlan edilen pozisyonun niteliklerinizle örtüştüğünü düşünüyorsanız açık olan pozisyonlara aşağıdaki formlar yoluyla başvurabilirsiniz.

Başvuru Yap

Lupamat Ailesinde Yerinizi Almak İçin Siz De Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz.