Grup Şirketleri

Lupamat Kompresör, Türk makina sanayisinin köklü grubu Dirinler'in global deneyimi ve 71 yıllık köklü geçmişinden aldığı büyük güçle yoluna devam etmektedir.

Lupamat Makina Sanayii A.Ş

1968 yılında hava kompresörü üretmek amacıyla kurulmuştur. Toplam 12.000 m² alanda (6.000 m²’si kapalı) faaliyet gösteren ve “Lupamat” markası adı altında pistonlu/vidalı hava kompresörleri üreten fabrikamız başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.
 

Lupamat Kompresör Pazarlama A.Ş

Lupamat bünyesinde faaliyet gösteren bir diğer grup şirketimiz olan Lupamat Kompresör Pazarlama A.Ş, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmakta olan Lupamat'ın satış ve pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmektedir.
 

Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1952 yılında İzmir’de kurulmuştur. Şu anda 12.000 m2’si kapalı, toplam 24.000 m2 alan üzerinde 25 ton ile 250 ton kapasiteler arasında C tipi Eksantrik Presler, 160 ton ile 1000 ton kapasiteler arasında H tipi Eksantrik Presler, 60 ton ile 160 ton kapasiteler arasında C tipi Hidrolik Presler, 250 ton ile 500 ton kapasiteler arasında H tipi Hidrolik Presler üretilmektedir. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan, kemik eklemli form pres üretimi de tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Üretimini yaptığımız presler ile başlıca; dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme vs. işlemleri yapılmaktadır.Daha fazla bilgi için www.dirinler.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dirinler Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1974 yılında dökme demir parçalar üretmek amacıyla kurulmuştur. Toplam 36.000 m2 (16.000 m2’si kapalı) alanda yıllık 16.000 ton kapasite ile Rüzgar Enerji Sanayi, Gemi İnşa Sanayi, Ağır Makina Sanayi için büyük ve ağır parçalar, Otomotiv Sanayi için pres kalıpları ve 3500 mm çapa kadar valf ve pompa üreten firmamız başta Avrupa olmak üzere birçok ülkeye kaba veya işlenmiş olarak ihraç etmektedir.Daha fazla bilgi için www.dirinlerdokum.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dirinler Sanayi Makinaları Endüstri ve Ticaret A.Ş

Dirinler Makina Sanayi’nin bünyesinde kurulmuştur. Dirinler Sanayi Makinaları, CNC Torna Tezgahı, CNC Dik İşlem Tezgahı, CNC Model İşleme Merkezi, Çift Kolonlu CNC İşleme (Freze) Merkezi üretmektedir. Daha fazla bilgi için www.drinns.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimiz, öncelikli olarak Avrupa ülkeleri olmak üzere olarak Almanya, Hollanda ve Fransa’dan, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Yeni Zelanda’ya kadar uzanan geniş bir yelpaze içinde yaklaşık 50 ülkeye ihraç edilmektedir.