COVİD 19 Önlemleri

COVİD 19 Önlemleri

Değerli İş Ortaklarımız ;


Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 (Pandemi)salgınından korunmak ve toplumsal mücadeleye destek vermek için gelişmeleri yakından takip ediyor ve siz değerli müşterilerimize,iş ortaklarımıza kesintisiz hizmet vermek için tüm önlemleri alıyoruz ve almaya da devam edeceğiz. Önceliğimiz, çalışanlarımızı,, çalışanların ailelerini, iş prtaklarımızı ve tedarikçilerimizi salgından korumaktır. Lupamat olarak üretim ve tedarik faaliyetlerimizin devam etmesi için resmi makamların yönlendirmelerini takip ediyor ve her türlü önlemi alıyoruz.  Kendimizi ve çevremizdekileri virüsün olası etkilerinden korumak adına alabileceğimiz en büyük tedbir; halk sağlığı uzmanlarının da önerdiği ‘’üzere maska takmak’’ ve ‘’sosyal mesafe" kuralına uymaktır.

 

Almış olduğumuz önlemler kapsamında: 

-23 Mart 2020 itibarı ile personellerimizin önemli bir kısmı evden çalışmaya başlamıştır. 

-Evden çalışma saatlerimiz ve ofis çalışma saatlerimiz aynı şekilde devam edecek olup iş süreçlerimizde herhangi bir aksama olmadan devam edecektir. 

-Üretim ve sevkiyat departmanımız dönüşümlü olarak çalışmalara devam etmektedir. 

-Fabrika, ofis ve bölge müdürlüklerimiz düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. 

-Tedarikçi, müşteri ziyaretlerimiz bu süreçte askıya alınmış olup görüşmeler internet üzerinden yapılmaktadır. 

-İnsan kaynakları ve iş sağlığı güvenliği birimlerimiz alınması gereken bütün önlemler ve olası hastalık belirtilerini gösteren yönergeler oluşturmuştur. 

-Bütün altyapımızın en kötü senaryoya hazır olduğunu belirtir, bu sürecin en kısa sürede geçmesi için kararlı bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğimizi bildiririz. 

 

Saygılarımızla 

Lupamat Kompresör Pazarlama A.Ş.